GOM Player

GOM Player dla Mac

Wysokiej jakości odtwarzacz wideo

GOM Player for Mac jest wszechstronnym odtwarzaczem multimedialnym, który jest łatwy w użyciu i wygląda świetnie. Jest bezpłatny, odtwarza najpopularniejsze formaty wideo i zużywa niewiele zasobów.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Odtwarzacz wideo ze zintegrowanymi kodekami
  • Godny uwagi design i użyteczność
  • Zawiera opcje synchronizacji
  • Regulowany zoom i współczynnik proporcji
  • Może przechwytywać zrzuty ekranu

Wady

  • Niewiele zaawansowanych funkcji
  • Mniej opcji niż wersja dla systemu Windows

Bardzo dobry
8

GOM Player for Mac jest wszechstronnym odtwarzaczem multimedialnym, który jest łatwy w użyciu i wygląda świetnie. Jest bezpłatny, odtwarza najpopularniejsze formaty wideo i zużywa niewiele zasobów.

Zintegrowany kodek

GOM Player odtwarza wszystkie popularne formaty wideo . Integruje niektóre z najważniejszych kodeków wideo , takich jak XviD, DivX, FLV, MP4, AVI i MOV, między innymi.

GOM Player umożliwia regulację jasności, kontrastu i innych parametrów w czasie rzeczywistym. Aplikacja obsługuje napisy i listy odtwarzania oraz może wyświetlać informacje o rozdzielczości wideo i kodekach audio / wideo używanych przez odtwarzany film.

Program umożliwia także łatwe przechwycenie obrazu z filmu i zapisanie go jako zrzut ekranu .

Prosty i funkcjonalny interfejs

Odtwarzacz zawiera wszystkie niezbędne funkcje, a zestaw poręcznych przycisków umożliwia zarządzanie wideo: przewijanie do przodu, do tyłu, odtwarzanie / pauza, oś czasu, głośność, pełny ekran i wiele innych.

Z opcji podczas odtwarzania można zmienić proporcje filmu na 4: 3, 16: 9 lub pozostawić domyślną rozdzielczość. Ponadto możesz zastosować zoom od 0,5x do 2x.

Projekt GOM Player jest prosty i przyjemny.

Gracz odpowiedni dla każdego użytkownika

GOM Player to odtwarzacz wideo, który jest przydatny i odpowiedni dla osób, które chcą mieć przyjazny i łatwy w obsłudze odtwarzacz wideo. Zintegrowany kodek umożliwia bezproblemowe odtwarzanie większości typów wideo.

Najczęściej pobierane Wideo na mac

GOM Player

Download

GOM Player Beta 1.053

Opinie użytkowników o GOM Player

Sponsorowany×